W dniu 08 czerwca 2016 roku, o godz. 17.00 na stadionie MOSiR Nowy Sącz – boisko LKS Zawada Nowy Sącz, zawodniczki KS „Starówka” Nowy Sącz w zaległym spotkaniu podejmowały v-ce liderki II ligi grupa lubelska MKS „Tarnovia” Tarnów. Mecz od samego początku zapowiadał się bardzo interesująco, gdyż zawodniczki Tarnowski pomimo straty kilku punktów do lidera grupy KS Rysy Bukowina Tatrzańska, w dalszym ciągu liczyły na awans do I ligi z II miejsca. Początek spotkania to przewaga tarnowianek przez okres 20 minut lecz bardzo dobra postawa obrończyń sądeckich oraz golkiperki uchroniła drużynę przed utratą bramki. Po tym okresie czasu do głosu zaczęły dochodzić sądeczanki, które z minuty na minutę zaczęły zdobywać przewagę w polu lecz pierwsza połowa zakończyła się wynikiem remisowym 0 : 0. Znamiennym faktem tego spotkania było wejście w 46 minucie meczu grającej z urazem Anny Zielińskiej, która w 48 minucie przeprowadziła składną akcję z Vierą Maslejovą – zdobywczynią pierwszej i jak się okazało jedynej bramki w tym spotkaniu. Mecz walki z przewagą sądeczanek, które wzięły rewanż za porażkę z pierwszej rundy w Tarnowie 1 : 2. W tym spotkaniu sądeczanki wystąpiły w składzie: Jurecka, Zaczyk, Fiut, Ferenc, Michalak, Filip(Zielińska), Budzyń, Dudzik, Parcz, Maslejova, Pacholarz (Nowak), Bodziony, Filipowicz.