03.09 godz.11 nasza drużyna zagrała pierwszy mecz w nowym sezonie z Nieszkowianką Nieszkowice Małe. Pogoda nie dopisywała, jednak zdążyłyśmy się już do tego przyzwyczaić i nic nie jest nam straszne! 😉Pierwsza połowa przebiegała pod nasze dyktando i zeszłyśmy z boiska z wynikiem 5:0, co zdecydowanie nas zadowalało. W kolejnych 40 minutach nasze zawodniczki trochę zwolniły tempa. Dużo walki spowodowało ciągłe upadki oraz ostre starcia. Wisienką na torcie okazał się ostatni pięknie zdobyty gol przez naszą napastniczkę! Bardzo dziękujemy drużynie przeciwnej i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach. Dziękujemy również przybyłym kibicom i zapraszamy na kolejne mecze !