[IV liga gr. Małopolska]
Nasze dziewczyny zagrały już dwa mecze w swojej grupie. Tydzień temu przegrałyśmy nieznacznie z Wieliczką (1:0) mecz słaby, lepiej szybko o nim zapomnieć. Jednak w tym tygodniu szybko podnosimy się na duchu i cieszymy się z wygranej. Pierwsza połowa bardzo wyrównana, oddawane strzały na naszą bramkę nie były zagrożeniem dla Justyny, która wykazała się dzisiaj znakomitą formą. W drugiej połowie zaczynamy budować grę, bardzo dobre podanie od Sylwii i wykończenie Katarzyny, która wyszła na pozycję i strzeliła pod poprzeczką. Kolejny strzał również po ładnej akcji od samej bramkarki, kilka podań i wyjście Dominiki „sam na sam” z bramkarzem,co oczywiście wykorzystała. Nasze dziewczyny się rozstrzelały i ostatnia bramka padła po podaniu z rzutu wolnego gdzie wolna została Wiola i strzeliła dla nas swoją pierwszą bramkę ! Nasze rywalki nie spoczęły na laurach i nadal walczyły o punkty,co stało się dla nas zagrożeniem i wykorzystaniem dziury w polu karnym na 3:1. Mecz zakończył się pozytywnie, nie przestajemy walczyć o kolejne cenne dla nas punkty ! Dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia 😉