Nowy Sącz, 17 stycznia 2016r.

SPRAWOZDANIE

z Międzynarodowego Halowego Turnieju Piłki Nożnej w Bardejovie.

 

W dniu 16 stycznia 2016 roku, w Bardejovie odbył się Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Kobiet, w którym uczestniczyło siedem drużyn w tym pięć ze Słowacji i dwie z Polski.

Turniej rozgrywano systemem każdy z każdym i uzyskano następujące wyniki:

  1. Partizan Barejov – UKS 3 Staszkówka Jelna 7 : 4
  2. Partizan Bardejo juniorki – KS Starówka Nowy Sącz 5 : 1
  3. FC Tatran Presov – MFK Rużomberok 1 : 5
  4. MFK Zemplin Michalovce – Partizan Bardejov 0 : 7
  5. UKS 3 Staszkówka Jelna – Partizan Bardejov juniorki 1 : 9
  6. KS Starówka Nowy Sacz – FC Tatran Presov 2 : 2
  7. Partizan Bardejov juniorki – MFK Zemplin Michalovce 0 : 5
  8. FC Tatran Presov – UKS 3 Staszkówka Jelna 3 : 1
  9. MFK Rużomberok – KS Starówka Nowy Sącz 3 : 1
  10. Partizan Bardejov – Partizan Bardejov juniorki 9 : 0
  11. MFK Zemplin Michalovce – FC Tatran Presov 1 : 4
  12. UKS 3 Staszkówka Jelna – MFK Rużemberok 3 : 0
  13. Partizan Bardejov – FC Tatran Presov 4 : 0
  14. MFK Rużomberok – MFK Zemplin Michalowce 2 : 2
  15. KS Starówka Nowy Sacz – UKS 3 Staszkówka Jelna 3 : 0
  16. Partizan Bardejov juniorki – FC Tatran Presov 1 : 0
  17. Partizan Bardejov – MFK Rużomberok 7 : 0
  18. MFK Zemplin Michalovce – KS Starówka Nowy Sącz 1 : 3
  19. MFK Rużomberok – Partizan Bardejov juniorki 1 : 5
  20. KS Starówka Nowy Sącz – Partizan Bardejov 2 : 5
  21. UKS 3 Staszkówka Jelna – MFK Zemplin Michalovce 1 : 10

Tabela końcowa

  1. Partizan Bardejov………………6  18    39 : 6
  2. Partizan Bardejov juniorki……..6  12    20 : 17
  3. MFK Rużomberok……………..6    7    11 : 19
  4. KS Starówka Nowy Sącz……..6    7    12 : 16
  5. FC Tatran Presov……………….6    7      9 : 14
  6. MFK Zemplin Michalovce………6    7    19 : 17
  7. UKS 3 Staszkówka Jelna…….6    3    10 : 32

 

Składy drużyn:

Michalovce: Strellová, Bačová, Bereščíková, Stredná, Capíková, Oláhová, Brezová, Korfantová

Ružomberok: Beťková, Konfálová, Droppová, Kokošková, Kovalíková, Čellárová, Kmeťová, Adamčiaková, Mašutová, Lovichová, Senková, Bradiaková, Petercová, Iváková, Rázgová

Nowy Sącz: Jurecka, Zaczyk, Ferenc, Michalak, Łukaszczyk, Budzyn, Dudzik, Filip, Potoczek, Olchawa, Parzatka, Filipovič, Oracz, Pacholarz, Bieda, Zielińska

Prešov: Brutvanová, Bačová, Lackovičová, Labonová, Macková, Smalcová, Gumanová, Migrová, Brindová, Vranková, Kuchariková, Šimčíková, Žemberyová, Matrušová, Veverková

Jelna: Matusik, Juszyńska, Rózycka, Tamasiak, Brdej, Małek, Szary, Bałuszyńska, Cisoń, Maciaszek, Górowska, Biernacka, Szczerba

Partizán – ženy : Mochnacká, Chládeková – Vagáska, Šurnovská, Semhricová, Rosoľanková, Hovancová, Mazúrová, Roháčová, Galarovičová, Mikolajová
Partizán – juniorky : Gyomraiová – Polláková, Mačugová, Valancová, Maliňáková, Harčarufková, Kubová, Gmitterová, Cingeľová, Vaľušová, Sokolová, Solárová

 

Dodaj komentarz