1. kolejka
Starówka Nowy Sącz 1:5 Bronowianka Kraków
Andrusy Lipnik 2:0 Prądniczanka Kraków
UKS Regulice 8:0 UKS Regulice II
Naprzód Sobolów 2:0 UKS Meritus Brody
Bronowianka Kraków 3:0 UKS Meritus Brody
2. kolejka
UKS Regulice II 0:8 Naprzód Sobolów
Prądniczanka Kraków 0:7 UKS Regulice
Starówka Nowy Sącz 1:2 Andrusy Lipnik
Andrusy Lipnik 0:0 Bronowianka Kraków
UKS Regulice 4:0 Starówka Nowy Sącz
3. kolejka
Naprzód Sobolów 3:0 Prądniczanka Kraków
UKS Meritus Brody 3:1 UKS Regulice II
UKS Regulice 3:1 Bronowianka Kraków
UKS Regulice II 0:3 Bronowianka Kraków
UKS Regulice 6:0 UKS Regulice II
4. kolejka
Starówka Nowy Sącz 0:9 Naprzód Sobolów
Andrusy Lipnik 5:0 UKS Andrusy Lipnik II
Naprzód Sobolów 8:0 UKS Andrusy Lipnik II
Starówka Nowy Sącz 1:4 Andrusy Lipnik
Andrusy Lipnik 0:0 Naprzód Sobolów
5. kolejka
UKS Andrusy Lipnik II 1:3 Starówka Nowy Sącz
UKS Regulice 3:0 UKS Meritus Brody
UKS Regulice II 3:0 UKS Meritus Brody
Starówka Nowy Sącz 0:4 UKS Meritus Brody
Andrusy Lipnik 1:0 UKS Regulice
6. kolejka
Andrusy Lipnik 4:0 Piast Skawina
UKS Regulice II 2:0 UKS Andrusy Lipnik II
UKS Regulice 0:1 Naprzód Sobolów
Bronowianka Kraków 7:0 UKS Andrusy Lipnik II
Starówka Nowy Sącz 0:1 Piast Skawina
7. kolejka
UKS Meritus Brody 3:0 Prądniczanka Kraków
Andrusy Lipnik 2:0 UKS Regulice II
UKS Regulice 4:0 UKS Andrusy Lipnik II
Starówka Nowy Sącz 2:1 Prądniczanka Kraków
UKS Meritus Brody 5:0 UKS Andrusy Lipnik II
8. kolejka
Andrusy Lipnik 1:0 UKS Meritus Brody
Naprzód Sobolów 3:0 Bronowianka Kraków
UKS Regulice II 2:1 Prądniczanka Kraków
Piast Skawina 0:3 Naprzód Sobolów
Prądniczanka Kraków 2:1 Bronowianka Kraków
9. kolejka
Bronowianka Kraków 4:1 Piast Skawina
UKS Regulice 3:0 Prądniczanka Kraków
UKS Regulice II 3:0 Prądniczanka Kraków
10. kolejka 2013.03.24
UKS Regulice 5:0 Piast Skawina
Bronowianka Kraków 1:0 Prądniczanka Kraków
Piast Skawina 3:0 UKS Andrusy Lipnik II
Bronowianka Kraków 6:0 UKS Regulice II
UKS Meritus Brody 3:0 UKS Andrusy Lipnik II
11. kolejka 2013.03.24
Piast Skawina 2:1 Prądniczanka Kraków
UKS Regulice 5:0 UKS Meritus Brody
Bronowianka Kraków 3:0 UKS Andrusy Lipnik II
UKS Meritus Brody 2:0 Prądniczanka Kraków
UKS Regulice II 0:2 Piast Skawina
12. kolejka 2013.04.06
Andrusy Lipnik 5:2 Piast Skawina
Naprzód Sobolów 5:1 Starówka Nowy Sącz
Piast Skawina 4:0 UKS Andrusy Lipnik II
Andrusy Lipnik 1:4 Naprzód Sobolów
Starówka Nowy Sącz 0:2 Piast Skawina
13. kolejka 2013.04.06
Starówka Nowy Sącz : UKS Andrusy Lipnik II
Naprzód Sobolów 9:1 Piast Skawina
14. kolejka 2013.05.05
Andrusy Lipnik 2:1 UKS Regulice
Naprzód Sobolów 6:2 Bronowianka Kraków
UKS Meritus Brody 0:2 Starówka Nowy Sącz
Prądniczanka Kraków 0:3 UKS Andrusy Lipnik II
UKS Regulice II 2:2 Starówka Nowy Sącz
15. kolejka 2013.05.05
Bronowianka Kraków 4:0 Piast Skawina
Andrusy Lipnik 2:1 UKS Meritus Brody
Naprzód Sobolów 11:0 UKS Regulice II
Piast Skawina 3:0 Prądniczanka Kraków
Starówka Nowy Sącz 3;0 UKS Andrusy Lipnik II
16. kolejka 2013.05.05
UKS Meritus Brody 5:0 Piast Skawina
Starówka Nowy Sącz 3:0 Prądniczanka Kraków
Andrusy Lipnik 5:0 UKS Regulice II
UKS Regulice 4:7 Bronowianka Kraków
Naprzód Sobolów 13:0 UKS Andrusy Lipnik II
17. kolejka 2013.05.25
Prądniczanka Kraków 3;0 UKS Andrusy Lipnik II
UKS Regulice II 0:1 Piast Skawina
Bronowianka Kraków 3;0 UKS Meritus Brody
Andrusy Lipnik 8:0 UKS Andrusy Lipnik II
Naprzód Sobolów 3;1 UKS Regulice
18. kolejka 2013.05.25
UKS Meritus Brody 5:0 Piast Skawina
UKS Regulice II 3:0 UKS Andrusy Lipnik II
Naprzód Sobolów 6:0 Prądniczanka Kraków
Bronowianka Kraków : 11;1 Starówka Nowy Sącz
UKS Regulice II : 4;1 Starówka Nowy Sącz
19. kolejka 2013.05.25
Andrusy Lipnik 4:0 Prądniczanka Kraków
UKS Regulice 5:0 Piast Skawina
UKS Regulice 1;1 Starówka Nowy Sącz
Andrusy Lipnik 1;0 Bronowianka Kraków
Naprzód Sobolów 6;0 UKS Meritus Brody
20. kolejka 2013.03.24
Bronowianka II Kraków 0:5 UKS Meritus Brody
Piast Skawina 4:1 Bronowianka II Kraków
UKS Regulice 2:0 Bronowianka II Kraków
UKS Andrusy Lipnik II 1:2 Bronowianka II Kraków
Bronowianka II Kraków 3:3 Piast Skawina
Andrusy Lipnik 3:3 Bronowianka II Kraków
21. kolejka 2013.04.27
Naprzód Sobolów 5:0 Bronowianka II Kraków
Bronowianka II Kraków 0:2 Andrusy Lipnik
Bronowianka II Kraków 5:0 Starówka Nowy Sącz
Bronowianka II Kraków 1:2 Starówka Nowy Sącz
Bronowianka II Kraków 0:3 Naprzód Sobolów
Bronowianka II Kraków 1:13 Bronowianka Kraków
22. kolejka 2013.05.04
UKS Regulice 8:0 UKS Andrusy Lipnik II
Bronowianka II Kraków 4:2 UKS Andrusy Lipnik II
Bronowianka II Kraków 3:0 v.o. Prądniczanka Kraków
Termin 26.05. Miejsce Kraków Boisko KS Prądniczanka ul. Św Andrzeja Boboli 5. Zawody na 2 boiskach. Ilość zawodniczek 6+1. Czas gry 2×10 min.

KS Prądniczanka Kraków – UKS Andrusy Lipnik II

UKS Regulice II – Piast Skawina

KS Bronowianka Kraków – UKS Meritus Brody

UKS Andrusy Lipnik I – UKS Andrusy Lipnik II

LKS Naprzód Sobolów – UKS Regulice I

UKS Meritus Brody – Piast Skawina

 

 

UKS Regulice II – UKS Andrusy Lipnik II

LKS Naprzód Sobolów – KS Prądniczanka Kraków

KS Bronowianka Kraków – KS Starówka Nowy Sącz

 

UKS Regulice II – KS Starówka Nowy Sącz

UKS Andrusy Lipnik I – KS Prądniczanka Kraków

UKS Regulice I – Piast Skawina

 

UKS Regulice I – KS Starówka Nowy Sącz

UKS Andrusy Lipnik I – KS Bronowianka Kraków

LKS Naprzód Sobolów – UKS Meritus Brody

Termin 4.05. 2013r sobota godz. 9.00 w Myślenicach

Zawody rozgrywane na 3 boiskach. Czas gry 2×10 min. Ilość zawodniczek 5+1

 

UKS Andrusy Lipnik I – UKS Regulice I

LKS Naprzód Sobolów – KS Bronowianka Kraków

UKS Meritus Brody – KS Starówka Nowy Sącz

 

KS Prądniczanka Kraków – UKS Andrusy Lipnik II

UKS Regulice II – KS Starówka Nowy Sącz

KS Bronowianka Kraków – Piast Skawina

 

UKS Andrusy Lipnik I – UKS Meritus Brody

LKS Naprzód Sobolów – UKS Regulice II

Piast Skawina – KS Prądniczanka Kraków

 

UKS Regulice I – UKS Andrusy Lipnik II

UKS Meritus Brody – Piast Skawina

KS Starówka Nowy Sącz – KS Prądniczanka Kraków

 

UKS Andrusy Lipnik I – UKS Regulice II

UKS Regulice I – KS Bronowianka Kraków

LKS Naprzód Sobolów – UKS Andrusy Lipnik II

Termin. 27.04.2013 sobota godz.10.00 w Sobolowie na boisku orlik

Czas gry 2×10 min. Ilość zawodniczek 5 + 1 (6 +1)

 

UKS Andrusy Lipnik I – Piast Skawina

LKS Naprzód Sobolów – KS Starówka Nowy Sącz

Piast Skawina – UKS Andrusy Lipnik II

UKS Andrusy Lipnik I – LKS Naprzód Sobolów

KS Starówka Nowy Sącz – Piast Skawina

KS Starówka Nowy Sącz – UKS Andrusy Lipnik II

LKS Napzód Sobolów – Piast Skawina

 

Małopolska Liga Młodziczek

Wyniki Turnieju z dnia 11.11.2012. rozgrywanego w Myślenicach:

 

KS Starówka Nowy Sącz – UKS Meritus Brody – 0:4

UKS Andrusy Lipnik I – UKS Regulice I – 1:0

UKS Andrusy Lipnik I – Piast Skawina – 4:0

UKS Regulice II – UKS Andrusy Lipnik II – 2:0

UKS Regulice I – LKS Naprzód Sobolów – 0:1

KS Bronowianka Kraków – UKS Andrusy Lipnik II – 7:0

KS Starówka Nowy Sącz – Piast Skawina – 0:1

UKS Merius Brody – KS Prądniczanka Kraków – 3:0

UKS Andrusy Lipnik I – UKS Regulice II – 2:0

UKS Regulice I – UKS Andrusy Lipnik II – 4:0

KS Starówka Nowy Sącz – KS Prądniczanka Kraków – 2:1

UKS Meritus Brody – UKS Andrusy Lipnik II – 5:0

UKS Andrusy Lipnik I – UKS Meritus Brody – 1:0

LKS Naprzód Sobolów – KS Bronowianka Kraków – 3:0

UKS Regulice II – KS Prądniczanka Kraków – 2:1

Piast Skawina – LKS Naprzód Sobolów – 0:3

KS Prądniczanka Kraków – KS Bronowianka Kraków – 2:1

KS Bronowianka Kraków – Piast Skawina – 4:1

 

 

Małopolska Liga Młodziczek

 

Tabela:

Miejsce:

Drużyna:

Liczba meczy:

Punkty:

Bramki zdobyte:

Bramki stracone:

1

UKS Andrusy Lipnik I

10

26

21

2

2

LKS Naprzód Sobolów

9

25

37

0

3

UKS Regulice I

10

24

38

3

4

KS Bronowianka Kraków

9

16

24

10

5

UKS Meritus Brody

9

12

15

13

6

UKS Regulice II

10

12

11

31

7

KS Starówka Nowy Sącz

9

6

8

31

8

Piast Skawina

4

3

2

11

9

KS Prądniczanka Kraków

9

3

4

26

10

UKS Andrusy Lipnik II

7

0

1

34

 

 

Małopolska Liga Młodziczek

Turniej w Myślenicach w dniu 11.11.2012.

Godziny 09.30 – 12.00

Godzina meczu:

Boisko nr 1

Boisko nr 2

09.30 – 09.50

Starówka – Brody

Andrusy I – Regulice I

09.50 – 10.10

Prądniczanka – Bronowianka

Regulice II – Andrusy II

10.10 – 10.30

Regulice I – Sobolów

Brody – Andrusy II

10.30 – 10.50

Starówka – Regulice II

Brody – Prądniczanka

10.50 – 11.10

Andrusy I – Regulice II

Regulice I – Andrusy II

11.10 – 11.30

Starówka – Prądniczanka

Sobolów – Bronowianka

11.30 – 11.50

Andrusy I – Brody

Bronowianka – Andrusy II

11.50 – 12.10

Regulice II – Prądniczanka

Starówka – Sobolów

Czas gry 2 x 8 minut

•  UKS Regulice I – KS Bronowianka Kraków 3:1

•  UKS Regulice II – KS Bronowianka Kraków 0:3

•  UKS Regulice I – UKS Regulice II 6:0

•  KS Starówka Nowy Sącz – LKS Naprzód Sobolów 0:9

•  UKS Andrusy I – UKS Andrusy II 5:0

•  LKS Naprzód Sobolów – UKS Andrusy II 8:0

•  KS Starówka Nowy Sącz – UKS Andrusy I 1:4

•  UKS Andrusy I – LKS Naprzód Sobolów 0:0

•  UKS Andrusy II – KS Starówka Nowy Sącz 1:3

•  UKS Regulice I – UKS Meritus Brody 3:0 w

•  UKS Regulice II – UKS Meritus Brody 3:0 w

Tabela:

Miejsce:

Drużyna:

Mecze:

Punkty:

Bramki strzelone:

Bramki stracone:

1

UKS Regulice I

6

18

31

1

2

LKS Naprzód Sobolów

6

16

30

0

3

UKS Andrusy Lipnik I

6

14

13

2

4

KS Bronowianka Kraków

5

10

12

4

5

UKS Meritus Brody

5

3

3

12

6

KS Starówka Nowy Sącz

6

3

6

25

7

UKS Regulice II

6

3

4

28

8

UKS Andrusy Lipnik II

3

0

1

16

9

KS Prądniczanka Kraków

3

0

0

12

 

Małopolska Liga Młodziczek -07.10 -Wiśniowej

Małopolska Liga Młodziczek

Wyniki I Turnieju rozegranego w dniu 08.09.2012.

na boisku Bronowianki Kraków

Zespoły:

•  KS Starówka Nowy Sącz

•  UKS Andrusy Lipnik I

•  UKS Regulice I

•  LKS Naprzód Sobolów I

•  UKS Meritus Brody

•  UKS Regulice II

•  KS Prądniczanka Kraków

•  KS Bronowianka Kraków

Wyniki rozegranych spotkań:

•  KS Starówka Nowy Sącz – KS Bronowianka Kraków – 1:5

•  UKS Andrusy Lipnik I – KS Prądniczanka Kraków – 2:0

•  UKS Regulice I – UKS Regulice II – 8:0

•  LKS Naprzód Sobolów I – UKS Meritus Brody – 2:0

•  KS Bronowianka Kraków – UKS Meritus Brody – 3:0

•  UKS Regulice II – LKS Naprzód Sobolów – 0:8

•  KS Prądniczanka Kraków – UKS Regulice I – 0:7

•  KS Starówka Nowy Sącz – UKS Andrusy Lipnik I – 1:2

•  UKS Andrusy Lipnik I – KS Bronowianka Kraków – 0:0

•  UKS Regulice I – KS Starówka Nowy Sącz – 4:0

•  LKS Naprzód Sobolów I – KS Prądniczanka Kraków – 3:0

•  UKS Meritus Brody – UKS Regulice II – 3:1

Tabela po pierwszym Turnieju:

Miejsce

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki zdobyte

Bramki stracone

1

UKS Regulice I

3

9

19

0

2

LKS Naprzód Sobolów

3

9

13

0

3

KS Bronowianka Kraków

3

7

8

1

4

UKS Andrusy Lipnik I

3

7

4

1

5

UKS Meritus Brody

3

3

3

6

6

KS Starówka Nowy Sącz

3

0

2

11

7

KS Prądniczanka Kraków

3

0

0

12

8

UKS Regulice II

3

0

1

19

 

 

Małopolska Liga Juniorek;

08. 09. 2012r. – boisko KS Bronowianka – Rozpoczęcie g. 10.00

Andrusy Lipnik I,Andrusy Lipnik II,Bronowianka Kraków,Meritus Brody, Naprzód Sobolów I,Naprzód Sobolów II,Regulice,Starówka Nowy Sącz,Victoria Gaj.

Skład drużyny – 7 z bramkarzem;na boisku typu ORLIK – 6 z bramkarzem. Czas gry 2×10 minut. Pozostałe zasady gry zgodnie z Regulaminem PZPN