II liga kobiet 2015/2016, grupa:Lubelska

Kolejka 1 – 22-23 sierpnia

Wanda Kraków

Bronowianka Kraków

Spartakus Razem Daleszyce

DAP Dębica

Tarnovia Tarnów

Górnik II Łęczna

Starówka Nowy Sącz

Rysy Bukowina Tatrzańska

Respekt Myślenice

Moravia Morawica

Potok Sitno

Naprzód Sobolów

 Kolejka 2 – 29-30 sierpnia

Bronowianka Kraków

Naprzód Sobolów

Moravia Morawica

Potok Sitno

Rysy Bukowina Tatrzańska

Respekt Myślenice

Górnik II Łęczna

Starówka Nowy Sącz

DAP Dębica

Tarnovia Tarnów

Wanda Kraków

Spartakus Razem Daleszyce

 Kolejka 3 – 5-6 września

Spartakus Razem Daleszyce

Bronowianka Kraków

Tarnovia Tarnów

Wanda Kraków

Starówka Nowy Sącz

DAP Dębica

Respekt Myślenice

Górnik II Łęczna

Potok Sitno

Rysy Bukowina Tatrzańska

Naprzód Sobolów

Moravia Morawica

 Kolejka 4 – 12-13 września

Bronowianka Kraków

Moravia Morawica

Rysy Bukowina Tatrzańska

Naprzód Sobolów

Górnik II Łęczna

Potok Sitno

DAP Dębica

Respekt Myślenice

Wanda Kraków

Starówka Nowy Sącz

Spartakus Razem Daleszyce

Tarnovia Tarnów

 Kolejka 5 – 19-20 września

Tarnovia Tarnów

Bronowianka Kraków

Starówka Nowy Sącz

Spartakus Razem Daleszyce

Respekt Myślenice

Wanda Kraków

Potok Sitno

DAP Dębica

Naprzód Sobolów

Górnik II Łęczna

Moravia Morawica

Rysy Bukowina Tatrzańska

 Kolejka 6 – 26-27 września

Bronowianka Kraków

Rysy Bukowina Tatrzańska

Górnik II Łęczna

Moravia Morawica

DAP Dębica

Naprzód Sobolów

Wanda Kraków

Potok Sitno

Spartakus Razem Daleszyce

Respekt Myślenice

Tarnovia Tarnów

Starówka Nowy Sącz

 Kolejka 7 – 3-4 października

Starówka Nowy Sącz

Bronowianka Kraków

Respekt Myślenice

Tarnovia Tarnów

Potok Sitno

Spartakus Razem Daleszyce

Naprzód Sobolów

Wanda Kraków

Moravia Morawica

DAP Dębica

Rysy Bukowina Tatrzańska

Górnik II Łęczna

 Kolejka 8 – 10-11 października

Bronowianka Kraków

Górnik II Łęczna

DAP Dębica

Rysy Bukowina Tatrzańska

Wanda Kraków

Moravia Morawica

Spartakus Razem Daleszyce

Naprzód Sobolów

Tarnovia Tarnów

Potok Sitno

Starówka Nowy Sącz

Respekt Myślenice

 Kolejka 9 – 17-18 października

Respekt Myślenice

Bronowianka Kraków

Potok Sitno

Starówka Nowy Sącz

Naprzód Sobolów

Tarnovia Tarnów

Moravia Morawica

Spartakus Razem Daleszyce

Rysy Bukowina Tatrzańska

Wanda Kraków

Górnik II Łęczna

DAP Dębica

 Kolejka 10 – 24-25 października

Bronowianka Kraków

DAP Dębica

Wanda Kraków

Górnik II Łęczna

Spartakus Razem Daleszyce

Rysy Bukowina Tatrzańska

Tarnovia Tarnów

Moravia Morawica

Starówka Nowy Sącz

Naprzód Sobolów

Respekt Myślenice

Potok Sitno

 Kolejka 11 – 31 października

Potok Sitno

Bronowianka Kraków

Naprzód Sobolów

Respekt Myślenice

Moravia Morawica

Starówka Nowy Sącz

Rysy Bukowina Tatrzańska

Tarnovia Tarnów

Górnik II Łęczna

Spartakus Razem Daleszyce

DAP Dębica

Wanda Kraków

Dodaj komentarz