Grupy;

A                                                                                         B

1. KS „Starówka” Nowy Sącz                                                   1. KS „Bronowianka” Kraków

2. SK „Stich” Humenne                                                            2. SK „Partizan” Bardejov

3. KS „Resovia” Rzeszów                                                        3. LKS „Zielonka” Wrząsowice

4. FK „Spiska” Nova Vies                                                        4. Howerła Użgorod

5. KS „Rysy” Bukowina Tatrzańska                                          5. MKS „Tuchovia” Tuchów

Harmonogram turnieju;

 

1.9.00 – 9.15  –  KS „Starówka” Nowy Sącz – KS”Rysy” Bukowina Tatrzańska

 

 2.  9.15 –  9.30  –  KS „Bronowianka” Kraków – MKS”Tuchovia” Tuchów

 

3.9.30 – 9.45  – SK „Stich” Humenne – FK Spisska” Nova Vies

 

 4.  9.45 – 10.00 – SK „Partizan” Bardejov – Howerła Użgorod

 

 5.  10.00 – Otwarcie turnieju

 

6.  10.30 – 10.45 – KS „Starówka” Nowy Sącz – KS”Resovia” Rzeszów

 

7.  10.45 – 11.00 – KS „Bronowianka” Kraków – KS”Zielonka” Wrząsowice

 

8.  11.00 – 11.15 – SK „Stich” Humenne – KS”Rysy” Bukowina Tatrzańska

 

 9.  11.15 – 11.30 – SK „Partizan” Bardejov – MKS”Tuchovia” Tuchów

 

 10. 11.30 – 11.45 – KS „Starówka” Nowy Sącz – FK”Spisska” Nova Vies

 

11. 11.45 – 12.00 – KS „Bronowianka” Kraków – Howerła Użgorod

 

12. 12.00 – 12.15 – SK „Stich” Humenne – KS”Resovia” Rzeszów

 

13. 12.15 – 12.30 –  SK „Partizan” Bardejov – KS”Zielonka” Wrząsowice

 

14. 12.30 – 12.45 –  KS „Starówka” Nowy Sącz – SK”Stich” Humenne

 

15. 12.45 – 13.00 – KS „Bronowianka” Kraków – SK”Partizan” Bardejov

 

16. 13.00 – 13.15 – KS „Resovia” Rzeszów – FK”Spisska” Nova Vies

 

 17. 13.15 – 13.30 – KS „Zielonka” Wrząsowice – Howerła Użgorod

 

18. 13.30 – 13.45 – FK „Spisska” Nova Vies – KS”Rysy” Bukowina Tatrzańska

 

19. 13.45 – 14.00 – Howerła Użgorod – MKS „Tuchovia”Tuchów

 

20. 14.00 – 14.15 – KS „Resovia” Rzeszów – KS”Rysy” Bukowina Tatrzańska

 

21. 14.15 – 14.30 – KS „Zielonka” Wrząsowice – MKS”Tuchovia” Tuchów

 

Od godziny 13.00 bedzie wydawany gorący posiłek dla drużyn nie

rozgrywających w danym czasie meczy

 

 

 

22. 14.30 – 14.45  – Pierwsza drużyna grupy „A” – druga drużyna grupy „B”

 

 23. 14.45 – 15.00 –  Pierwsza drużyna grupy „B” – druga drużyna grupy „A”

 

 24. 15.00 – 15.20 – mecz o miejsce 9 – 10

 

 25. 15.20 – 15.40 – mecz o miejsce 7 – 8

 

 26. 15.40 – 16.00 – mecz o miejsce 5 – 6

 

 27. 16.00 – 16.30 – mecz o miejsce 3 – 4

 

 28. 16.30 – 17.00 – mecz o miejsce 1 – 2

 

> Mecze o miejsca 1,2,3,4 będą rozgrywane 2 x 15 min, przerwa 2 min

 

> Godzina 17.15 zakończenie turnieju wręczenie pucharów, medali,

dyplomów oraz nagród indywidualnych.

 

> Nie przewiduje się zmian rozgrywania terminów meczy w fazie

grupowej.

 

> Organizator

Dodaj komentarz