Mecz XXI kolejki II ligi grupa lubelska

W dniu 11 czerwca 2016 roku, o godz. 17.00 zawodniczki KS „Starówka” Nowy Sącz rozegrały kolejne, wyjazdowe spotkanie z drużyną LKS „Naprzód” Sobolów” zajmująca III miejsce w tabeli II ligi. Mecz walki w środku pola z lekką przewagą gospodyń lecz pierwszą bramkę w 15 minucie tego spotkania po składnej akcji całego zespołu sądeczanek zdobyła Kinga Nowak, która w przekroju całego meczu mogła się jeszcze kilka krotnie wpisać na listę strzelczyń. Bardzo dobra postawa sądeczanek trwała do 70 minuty, kiedy to po błędzie defensorek zawodniczki z Sobolowa zdobyły wyrównującego gola. Chwila nie uwagi i w 74 minucie sędzina podyktowała rzut karny dla gospodyń, który został zamieniony na gola. Należy pochwalić sądeczanki, które do końca spotkania walczyły o zmianę wyniku, mając w tym okresie kilka dogodnych okazji do zdobycia drugiego gola, a przy sprzyjających wiatrach nawet zakończenia tego spotkania z dorobkiem trzech punktów. Mecz zakończył się przegraną 1 : 2 sądeczanek, które w tym spotkaniu wystąpiły w składzie: Myjak, Ferenc, Michalak, Zaczyk, Bodziony, Filip (Dudzik), Pacholarz, Budzyń, Parcz, Nowak, Parzątka(Filipowicz).