Małopolska Liga Dziewcząt U-10 i U-13

W dniach 26 i 27 listopada 2016 roku, na obiektach KS Prądniczanka Kraków zainagurowana została Małopolska Liga Dziewcząt w kategoriach U-10 i U-13. W tej lidze udział wzięły dwie drużyny w poszczególnych kategoriach, które walczyły ze zmiennym szczęściem. W sobotę tj. 26 listopada 2016 roku, nasze najmłodsze pociechy rozegrały trzy spotkania, pokonując AZS UJ Kraków 4:1, pierwszą bramkę w historii klubu w tej kategorii strzeliła Joanna Horodyska , a pozostałym łupem bramkowym podzieliły się ponownie Joanna Horodyska oraz Magdalena Horowska. W dwóch kolejnych spotkaniach Staróweczki uległy KS Prądniczance Kraków 9:0  oraz KS Bronowiance Kraków 3:0. Drużyna Starówki U-10 wystąpiła w składzie: Niki Gawęcka, Ola Chmielowska, Daria Dziaduła, Joasia Horodyska, Madzia Horowska, Julia Komodzińska, Emilka Leśniak, Ola Niedźwiedź, Julka Wesołowska, Marta Żelazko.

W niedzielę tj. 27 listopada 2016 roku, także na obiektach KS Prądniczanki Kraków zawodniczki Starówki U-13 rozegrały swoje trzy spotkania ulegając w nich: AZS UJ Kraków 1:0, z LKS Naprzód Sobolów 10:0 oraz KS Prądniczanką Kraków 9:0. Należy podkreślić duże zaangażowanie i ambicji  ze strony naszych zawodniczek, a nad reszta popracujemy na zajęciach treningowych. Zawodniczki KS Starówka Nowy Sącz wystąpiły w składzie: Julka Król, Pola Bartkowska, Zuza Bogacz, Karolina Chmielowska, Maja Gagatek, Madzia Horowska, Maja Kania, Natalia Kazana, Julka Trzeszczoń, Julka Stępień, Emilka Wróbel, Nikola Śliwa, Kaja Żelazko.

Początki zawsze są najgorsze ale nie należy się załamywać. Należy podkreślić, że dla zawodniczek Starówki był to pierwsze oficjalny sprawdzian na tak dużej imprezie i być może pod względem sportowym nie wyszedł tak jakby sobie tego one życzyły, ale pod względem wizualnym i organizacyjnym prezentowały się najlepiej. Myślę, że „pierwsze koty za płoty” już za nami i teraz będzie tylko lepiej. Czeka nas ciężka praca, która w rozliczeniu końcowym przyniesie nam wszystkim spodziewane efekty w postaci wygranych. Tymczasem zabieramy się do ciężkiej pracy na treningach.

Pozdrawiamy: Trenerzy Patrycja i Marek.

Więcej zdjęć jak zwykle na: https://plus.google.com/+KSStarówkaNowySącz

 

Dodaj komentarz