projekt plakatu

Informujemy „Otwarte Halowe Mistrzostwa Małopolski w Piłce Nożnej Kobiet U-19” od będą w  Łącku dnia 18 stycznia 2014 ( sobota) od godziny 9.00 w Hali Widowiskowo – Sportowej.

Uczestnicy;KS Starówka Nowy Sącz,UKS Victoria Gaj,KS Szreniawa Nowy Wiśnicz,LKS Szaflary,KS Wanda Kraków ,AP Progres Kraków,KS Rysy Bukowina Tatrzańska,KS Prądniczanka Kraków,LKS Naprzód Sobolów,LKS Respekt Myślenice,UKS Tygryski Świętochłowice,AP Mam Talent Krzeszowice

Grupa  ” A”

KS Starówka Nowy Sącz

UKS Victoria Gaj

KS Szreniawa Nowy Wiśnicz

LKS Szaflary

 

Grupa „B”

KS Wanda Kraków

AP Progres Kraków

KS Rysy Bukowina Tatrzańska

KS Prądniczanka Kraków

 

Grupa „C”

LKS Naprzód Sobolów

LKS Respekt Myślenice

UKS Tygryski Świętochłowice

AP Mam Talent Krzeszowice

HARMONOGRAM

 

 

 

Godziny spotkań

 

1). godz. 9.30   KS Starówka Nowy Sącz                            KS Szreniawa Nowy Wiśnicz

 

2). godz. 9.45   KS Wanda Kraków                                      KS Rysy Bukowina Tatrzańska

 

3). godz. 10.00 LKS Naprzód Sobolów                                UKS Tygryski Świętochłowice

 

4). godz. 10.15 UKS Victoria Gaj                                         LKS Szaflary

 

5). godz. 10.30 AP Progres Kraków                                     KS Prądniczanka Kraków

 

6). godz. 10.45 LKS Respekt Myślenice                              AP Mam Talent Krzeszowice

 

7). godz. 11.00 KS Starówka Nowy Sącz                             UKS Victoria Gaj

 

8). godz. 11.15 KS Wanda  Kraków                                     AP Progres Kraków

 

9). godz. 11.30 LKS Naprzód Sobolów                                LKS Respekt Myślenice

 

10). godz. 11.45 KS Szreniawa Nowy Wiśnicz                    LKS Szaflary

 

11). godz. 12.00 KS Rysy Bukowina Tatrzanska                 KS Prądniczanka Kraków

 

12). godz. 12.15 UKS Tygryski Świętochłowice                  AP Mam Talent Krzeszowice

 

13). godz. 12.30 KS Starówka Nowy Sącz                           LKS Szaflary

 

14). godz. 12.45 KS Wanda Kraków                                    KS Prądniczanka Kraków

 

15). godz. 13.00 LKS Naprzód Sobolów                              AP Mam Talent Krzeszowice

 

16). godz. 13.15 UKS Victoria Gaj                                       KS Szreniawa Nowy Wiśnicz

 

17). godz. 13.30 AP Progres Kraków                                    KS Rysy Bukowina Tatrzańska

 

18). godz. 13.45 LKS Respekt Myślenice                             UKS Tygryski Świętochłowice

 

losowanie grup 2 x 3 zespoły

 

19). godz. 14.15 …………………………………. : …………………………………………………..

 

20). godz. 14.30 …………………………………. : …………………………………………………..

 

21). godz. 14.45 …………………………………. : …………………………………………………..

 

22). godz. 15.00 …………………………………. : …………………………………………………..

 

23). godz. 15.15 …………………………………. : …………………………………………………..

 

24). godz. 15.30 ………………………………….. : ………………………………………………….

 

25). godz. 15.45 miejsca 5 – 6 ……………………………………. : ……………………………………..

 

26). godz. 16.00 miejsca 3 – 4 ……………………………………. : ……………………………………..

 

27). godz. 16.15 miejsca 1 – 2 ……………………………………. : ……………………………………..

 

 

 

Zakończenie turnieju i wręczenie dyplomów pucharów i nagród indywidualnych godzina 16.45.

 

Organizator

Organizatorzy turnieju;

Małopolski Związek Piłki Nożnej w Krakowie,

Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Nowym Sączu,

Okręgowe Kolegium Sędziowskie w Nowym Sączu,

Starostwo Powiatu Nowosądeckiego,

Gmina Łącko,

Zespół Szkół i Placówek MOS w Piwnicznej,

Klub Sportowy Starówka Nowy Sącz.

Patronat medialny;

Sądeczanin.info,Netrium,Gazeta Krakowska,Aktywne Miasto.

Dodaj komentarz