Niestety wracamy z wynikiem 2:1 dla Niepołomic. Pierwsza połowa była dla nas próbą. Dużo agresji,kłótni i niepotrzebnych dyskusji, które zakończyły się dla obu drużyn po żółtej kartce. Nie mógłysmy się skupić, przez co straciłysmy dwie bramki. Pierwsza wylądowała w rękach naszej bramkarki (Justyny Waśko) na linii, jednak sędzia uznał bramkę dla rywalek. Druga piłka po niewłaściwym podaniu do środka naszego pola karnego została przejęta i padła druga bramka. Zeszłysmy z boiska, musiałyśmy się trochę zmotywować i ochłonąć. Pokazałyśmy, że jesteśmy prawdziwą drużyną i druga połowa była spokojniejsza. Walka naszej drużyny była ogromna i za wszelką cenę chciałyśmy odrobić straty. Piękna akcja od naszej bramki,kilka podań i piękna asysta Katarzyny Oracz do Dominiki Dziurzyńskiej, która strzeliła bramkę dla nas !
W drugiej połowie nasza obrona grała fantastycznie i nie pozwalała Puszczy na strzelanie większej ilości bramek,a przód naszej formacji budował sobie parę ładnych akcji. Pomimo przegranej jesteśmy zadowolone,bo druga połowa w naszym wykonaniu była bardzo dobra ! Gratulujemy dziewczynom z Puszczy !
Skład: Waśko-Sułkowska,Stafińska,Filipowicz,Nosal,Witecka,Mucha,Bodziony ,Kulpa,Oracz,Dziurzyńska