W dniu 19 marca 2017 roku, w Presovie zawodniczki KS Starówka Nowy Sącz rozegrały swoje drugie spotkanie kontrolne przed zbliżającą się rundą wiosenną drugiej ligi. Tym razem przeciwniczkami były zawodniczki FC Tatran Presov występujące w II lidze słowackiej. Mecz został rozegrany systemem 3 x 30 minut. Pierwsza tercja zakończyła się prowadzeniem Słowaczek 2:0, które w tej części spotkania dominowały na boisku. Druga część spotkania zakończyła się wynikiem remisowym 0 : 0. Była to wyrównana połowa, a większość gry toczyła się w środkowej strefie boiska. Trzecia część ponownie zakończyła się zwycięstwem drużyny słowackiej 4 : 0. Mecz zakończył się wynikiem 6:0 dla drużyny z Presova, należy podkreślić pomimo wyniku dobrą grę poszczególnych formacji, a wynikłe mankamenty w trakcie spotkania zostaną omówione i zrealizowane podczas kolejnych treningów i spotkania kontrolnego już we wtorek, a przeciwnikiem zawodniczek Starówki będą juniorzy KS Dunajec Nowy Sącz.

Drużyna sądecka wystąpiła w składzie: Myjak, Jurecka, Ferenc, Stafińska, Filipowicz, Dąbrowska, Budzyn, Filip, Kalisz, Parcz, Zygmunt, Nowak, Witecka, Mucha, Parzątka.