W dniu 28 grudnia 2013 roku, w Świniarsku gmina Chełmiec odbył się „II Halowy Międzynarodowy Turniej w Piłce Nożnej Kobiet – Świniarsko 2013”.  W turnieju uczestniczyło dziesięc żeńskich drużyn z Polski, Słowacji oraz Ukrainy, które zostały podzielone na dwie grupy:

 

                                                              

 

                    Grupa  „A”

 

1. KS „Starówka” Nowy Sącz                                              

2. SK „Stich” Humenne                                                        

3. KS „Resovia” Rzeszów                                                     

4. FK „Spiska” Nova Vies                                                     

5. KS „Rysy” Bukowina Tatrzańska                                     

 

Grupa  „B”

     1. KS „Bronowianka” Kraków

     2. SK „Partizan” Bardejov

     3. LKS „Zielonka” Wrząsowice

     4. Howerła Użgorod

     5. MKS „Tuchovia” Tuchów

W trakcie meczy grupowych uzyskano nastepujące wyniki:

 

 

 

KS „Starówka” Nowy Sącz – KS”Rysy” Bukowina Tatrzańska     0 : 0

 

KS „Bronowianka” Kraków – MKS”Tuchovia” Tuchów                1 : 1

 

SK „Stich” Humenne – FK Spisska” Nova Vies                               0 : 0

 

SK „Partizan” Bardejov – Howerła Użgorod                                  1 : 0

 

KS „Starówka” Nowy Sącz – KS”Resovia” Rzeszów                      2 : 0

 

KS „Bronowianka” Kraków – KS”Zielonka” Wrząsowice            – 0 : 2

 

SK „Stich” Humenne – KS”Rysy” Bukowina Tatrzańska               1 : 1

 

SK „Partizan” Bardejov – MKS”Tuchovia” Tuchów                       1 : 0

 

KS „Starówka” Nowy Sącz – FK”Spisska” Nova Vies                     2 : 2

 

KS „Bronowianka” Kraków – Howerła Użgorod                            0 : 1

 

SK „Stich” Humenne – KS”Resovia” Rzeszów                                1 : 0

 

SK „Partizan” Bardejov – KS”Zielonka” Wrząsowice                    0 : 3

 

KS „Starówka” Nowy Sącz – SK”Stich” Humenne                         3 : 0

 

KS „Bronowianka” Kraków – SK”Partizan” Bardejov                    0 : 0

 

KS „Resovia” Rzeszów – FK”Spisska” Nova Vies                            0 : 0

 

KS „Zielonka” Wrząsowice – Howerła Użgorod                             0 : 0

 

FK „Spisska” Nova Vies – KS”Rysy” Bukowina Tatrzańska          – 0 : 0

 

Howerła Użgorod – MKS „Tuchovia”Tuchów                               – 0 : 1

 

KS „Resovia” Rzeszów – KS”Rysy” Bukowina Tatrzańska           – 1 : 0

 

KS „Zielonka” Wrząsowice – MKS”Tuchovia” Tuchów                – 5 : 2

 

 

 

Tabele po meczach grupowych:

 

„A”

 

1.      KS Starówka Nowy Sącz                       4          8       7 : 2

 

2.      SK Stich Humenne                                 4         5        2 : 4

 

3.      FK Spisska Nova Vies                             4         4        2 : 2

 

4.      MKS Resovia Rzeszów                           4         4        1 : 3

 

5.      KS Rysy Bukowina Tatrzańska              4         3        1 : 2

 

 

 

„B”

 

1.      LKS Zielonka Wrząsowice               4         10      10 : 2

 

2.      SK Partizan Bardejov                       4          7        2 : 3

 

3.      MKS Tuchovia Tuchów                    4          4       4 : 7

 

4.      Howerła Użgorod                             4          4       1 : 2

 

5.      KS Bronowianka Kraków                 4          2       1 : 4

 

Mecze półfinałowe:

 

KS Starówka Nowy Sącz              SK Partizan Bardejov                  3  :   0

 

LKS Zielonka Wrząsowice          SK Stich Humenne                      1  :   0      

 

Mecz o miejsce 9 – 10

 

KS Bronowianka Kraków             KS Rysy Bukowina Tatrzańska  3  :  0

 

Mecz o miejsce 7 – 8

 

Howerła Użgorod                          MKS Resovia Rzeszów              1  :  3

 

Mecz o miejsce 5 – 6

 

MKS Tuchovia Tuchów                  FK Spisska Nova Vies               1  :  0

 

Mecz o miejsce 3 – 4   

 

SK Stich Humenne                         SK Partizan Bardejov                3  :  1

 

Mecz o miejsce 1 – 2

 

KS Starówka Nowy Sącz                LKS Zielonka Wrząsowice        6  :  1

 

Tabela końcowa:

1.      KS Starówka Nowy Sącz

2.      LKS Zielonka Wrząsowice

3.      SK Stich Humenne

4.      SK Partizan Bardejov

5.      MKS Tuchovia Tuchów

6.      FK Spisska Nova Vies

7.      MKS Resovia Rzeszów

8.      Howerła Użgorod

9.      KS Bronowianka Kraków

10.  KS Rysy Bukowina Tatrzańska

 

Najlepszą zawodniczką została  :  Viera Maslejova         KS Starówka Nowy Sącz

 

Najlepszą bramkarką została      :  Livia Kulkova              SK Partizan Bardejov

 

Królową strzelczyń została          :  Anna Zielińska           KS Starówka Nowy Sącz

starowka

KS „Starówka” Nowy Sącz: Wioleta Myjak,Marta Michalak, Patrycja Budzń, Claudia De Vries, Karolina Dudzik, Małgorzata Woźniak, Viera Maslejova, Klaudia Kalisz, Adriana Potoczek, Anna Zielińska.

zielonka

LKS Zielonka Wrząsowice: Szewczyk Krzysztof -trener, Lisowicz Anna, Kotarba Marta, Brożek Joanna, Rabiasz Katarzyna, Dadał Patrycja, Suchan Kinga, Kaim Katarzyna, Siwek Krzysztofa, Gruchacz Patrycja, Komarnicka Sylwia, Żurek Sylwia, Kantor Angelika

humene

SK Stich Humenne: Somsakova Michaelov, Horvnakova Viktoria, Balogova Jana, Kozmova Monika, Hajduckova Aurelia, Rohacova Pinnamaria, Brutvanova Timea, Istenesova Maria, Vagaska Nikola

 

DSCN7726

SK Partizan Bardejov:Trener: Jozef Matej ,Asystent trenera: Mgr. František Kuľka,kierownik: Jozef Mihok Frantisek Kulka, Jozef Matej, Livia Kulkova,Janka Misekova, Jana Bosakova, Denisa Mochnacka, Jana Vojdova, Jozef Mihok, Kornelia Drotarovska, Victoria Drotarovska, Petra Pristasova, Martina Ilkova, Kristina Kleinova

tuchowia

MKS Tuchovia Tuchów: Hołda Władysław-trener, Peszka Natalia, Piątek Gabriela, Gawron Izabela, Jeleń Izabela, Wantuch Angelika, Nosal Anka, Janura Eliza,  Pacana Kinga, Grzenia Anna

spiska

FK Spisska Nova Vies: Peter Jurja -trener,Slavomír Hlucháň-kierownik,Tamara Solamova, Timea Gyomzaiova, Monika  Hluchanova, Magda Drojzakova, Janka Macalova, Marina Fazkasovska, Viktoria Pollakru, Zuzana Kasemcakova, Michaela Mazujova, Alena Kovalcikova.

 DSCN7674

MKS Resovia Rzeszów: Monika Nosal-trener, Magdalena Mac-kierownik,Krzysztoń Magdalena, Malicka Mariola, Słomka Karolina, Sowa Małgorzata, Mik Patrycja, Węgrzyn Paulina, Czyż Katarzyna, Mścisz Karolina, Mazur Dominika, Błyskal Anna, Kurasz Karolina, Gola Justyna, Mróz Elżbieta.

DSCN7676

Howerła Użgorod: Żaneta Stefanikova, Martina Cererkora, Kristina Mancikova, Nikola Dunajova, Veronika Dzubakova, Romana Hajdukova, Viktoria Sklencarova, Liliana Demisikova, Yerhenia Sulejmanova, Polina Muklinina.

DSCN7643

KS Bronowianka Kraków: Żądło Andrzej -trener,Surowczyk Lucyna, Wożniak Dominika, Andrzej Żądło, Matyja Magdalena, Nieciąg Aleksandra, Małolat Natalia, Banaś Alicja, Kaczmarczyk Kinga, Jaromin Patrycja, Jaworska Monika.

 DSCN7642

 

KS Rysy Bukowina Tatrzańska: Paweł Podczerwiński – trener,Andrzej Gogola,Łukasz Żadło,Miśkowiec Daria, Ślęczek Adriana, Ślęczek Weronika, Misiura Aleksandra, Nowobilska Karolina, Butas Klaudia, Jurek Iwona, Martinaczak Dominika, Kukuczka Aleksandra, Hałuza Joanna.

Dodaj komentarz