Prowadzący magazyn sportowy „Zgrany Region Zgrana Polska” emitowany na żywo w każdy wtorek w przedziale czasowym 16:00 – 18:00 serdecznie pragnie zaprosić do bezpośredniej wizyty w studiu emisyjnym w czasie antenowym 16:00 – 17:00 mogąc aktywnie odnieść się do wydarzeń sportowych na terenie Sądecczyzny w magazynie zaplanowanym na dzień 17 grudnia.

W szczególności pragniemy poruszyć organizację II Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej Kobiet na Hali Sportowej w Świniarsku wraz z przedstawieniem działalności klubu sportowego KS Starówka. Możliwym jest wizyta dodatkowej osoby z ramienia klubu podczas magazynu sportowego.

Zgrany Region Zgrana Polska to analiza regionalnego sportu wraz z nutką wypowiedzi Ogólnopolskich fachowców sportowych.

Gwiazdozbiór: Roman Kołtoń (Cafe Futbol, Polsat Sport), Andrzej Strejlau (Wybitny reprezentant oraz trener Polski w piłce nożnej), Tomasz Musiał (sędzia T-Mobile Ekstraklasy), Kazimierz Greń (Członek Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej – Prezes Podkarpackiego ZPN) i wiele innych.

Radio Radiostan jest nowo powstałą rozgłośnią radiową usytuowaną na terenie gminy Chełmiec. Zarówno rozbudowana ramówka radia, jego zaplecze personalne oraz techniczne, a także współpraca z podmiotami w regionie, stają się czynnikami pozwalającymi skuteczne funkcjonowanie Radiostanu.


Radiostan to terytorium całkowicie niezależne.

To radio aktywny obszar Twojego gustu muzycznego, potrzeby informacji i rozrywki.

Może przez 24 godziny na dobę wyznaczać granice Twojego relaksu.

Tylko pozwól wprowadzić się w ten stan. w Radiostan!

 
Radiostan to .

Radiostan to projekt, jakiego w regionie jeszcze nie było. To radio którego centrum zainteresowania zawiera się w trzech głównych obszarach:

  • Starannie wyselekcjonowanej muzyki, dobranej w oparciu o format promujący największe współczesne przeboje oraz kultowe piosenki, które przeszły już do historii muzyki rozrywkowej.

  • Idealnie dobranych tematycznych programów autorskich (wielu z nich próżnie szukać wśród konkurencji), wzajemnie się uzupełniających, prowadzonych przez osoby kompetentne w swoich dziedzinach.

  • Informacji z regionu, redagowanych przez młodą, energiczną kadrę, pozwalających być na bieżąco z tym, co dzieje się w powiecie nowosądeckim.

Dlaczego właśnie Radiostan?

Dlatego, że to jest jedyne radio w naszym regionie (włączając w to radia eterowe!), które ma „żywą antenę” przez co najmniej 14 godzin na dobę! Oznacza to, że w dzień powszedni od godziny 8:00 do 22:00 cały czas sprzed mikrofonem w studio jest ktoś, kto opiekuje się emisją i dba o to, byś słuchając Radiostanu mógł usłyszeć coś ciekawego, zabawnego lub po prostu mógł się zrelaksować. Byś był razem z nami i nie chciał przełączać się nigdzie indziej.

Co jest kolejnym ewenementem w regionie – Radiostan zadbał również o weekendy. Każdego sobotniego i niedzielnego ranka powita Cię głos naszego prezentera dyżurnego, który umili Ci czas od 8:00 do 12:00. Warto się przekonać, że nie będzie to czas stracony.

W końcu podążając za naszymi linerami warto się przekonać, że:

 

Radiostan – Radio zawsze aktywne

jest w stanie dać Ci to, czego nie znajdziesz nigdzie indziej nie tylko w sieci, ale i w eterze i poczujesz, że:

To jest ten stan. Radiostan!

 

Prezes Zarządu radia Radiostan

Kamil Zyzak

Dodaj komentarz