Grupa A
1. KS „Starówka” Nowy Sącz
2. TJ „Sokol” Bodiky
3. KS „Bronowianka” Kraków
4. Akademia „Kolejarza” Stróże
5. KS „Prądniczanka” Kraków

Grupa B
1. AZS UJ Kraków
2. CF „Partizan” Bardejov
3. KS „Rysy” Bukowina Tatrzańska
4. LKS Szaflary
5. MKS „Tuchovia”Tuchów

 

1. 10.00 – 10.13  – KS „Starówka” Nowy Sącz- TJ Sokol Bodiky

2. 10.13 – 10.26  – AZS UJ Kraków – CF Partizan Bardejov

3. 10.26 – 10.39  – KS Bronowianka Kraków – Akademia „Kolejarz” Stróże

4. 10.39 – 10.52 – KS Rysy Bukowina Tatrzańska – LKS Szaflary

11.00 – Otwarcie turnieju

5. 11.20 – 11.32 –  KS Prądniczanka Kraków – KS Starówka Nowy Sącz

6. 11.32 – 11.45 –  MKS Tuchovia Tuchów – AZS UJ Kraków

7. 11.45 – 11.58 – TJ „Sokol” Bodiky- Akademia Kolejarz Stróże

8. 11.58 – 12.11 –  CF „Partizan” Bardejov – LKS Szaflary

9. 12.11 – 12.24 –  KS Bronowianka Kraków – KS Prądniczanka Kraków

10.12.24 – 12.37 – KS Rysy Bukowina Tatrzańska – MKS Tuchovia Tuchów

11.12.37 – 12.50 – KS Starówka Nowy Sącz – Akademia Kolejarz Stróże

12.12.50 – 13.03 – AZS UJ Kraków – LKS Szaflary

13.13.03 – 13.16 – TJ Sokol Bodiky – KS Bronowianka Kraków

14.13.16 – 13.29 – CF „Partizan” Bardejov – KS Rysy Bukowina Tatrzańska

15.13.29 – 13.42 – Akademia „Kolejarza” Stróże – KS Prądniczanka Kraków

16.13.42 – 13.55 – LKS Szaflary – MKS Tuchovia Tuchów

17.13.55 – 14.08 – KS Starówka Nowy Sącz – KS „Bronowianka” Kraków

18.14.08 – 14.21 –  AZS UJ Kraków – KS „Rysy” Bukowina Tatrzańska

19.14.21 – 14.34 –  TJ Sokol Bodiky – KS „Prądniczanka” Kraków

20.14.34 – 14.47 –  CF Partizan Bardejov – MKS Tuchovia Tuchów

21.14.47 – 15.09  – Pierwsza drużyna grupy „A” – druga drużyna grupy „B”

22.15.09 – 15.31 –  Pierwsza drużyna grupy „B” – druga drużyna grupy „A”

23.15.31 – 15.46 –  mecz o miejsce 9 – 10

24.15.46 – 16.01 –  mecz o miejsce 7 – 8

25.16.01 – 16.16 –  mecz o miejsce 5 – 6

26.16.16 – 16.42 –  mecz o miejsce 3 – 4

27.16.42 – 17.10 –  mecz o miejsce 1 – 2

 

Mecze z pozycji 21 i 22 będą rozgrywane 2 x 10 minut z przerwą 2 minuty

Mecze o miejsca 10,9,8,7,6,5 będą rozgrywane 2 x 7,5 minuty, mecze o miejsca 1,2,3,4 będą rozgrywane 2 x 12 min, przerwa 2 min

 

Godzina 17.15 zakończenie turnieju wręczenie pucharów, medali, dyplomów oraz nagród indywidualnych.

 

Dodaj komentarz