ELIMINACJE/ FINAŁY – SKŁADY GRUP-TERMINY

 

SENIORKI

 

ELIMINACJE :    31/01/2015

 godzina  13.00

ELIMINACJE:   25/01/2015

godzina 10.00

ELIMINACJE: ?

godzina 

             Grupa I Organizator : Naprzód Sobolów               Grupa II Organizator : Prądniczanka  Kraków                Grupa III Organizator : Bronowianka Kraków

Składy Grup

NAPRZÓD  I    Sobolów   PRĄDNICZANKA           Kraków BRONOWIANKA I Kraków
GLINIK           Gorlice AZS UJ                             Kraków PODGÓRZE        Kraków
RYSY           Bukowina Tatrzańska BRONOWIANKA II      Kraków RESPEKT            Myślenice
STARÓWKA  Nowy Sącz NAPRZÓD  II                 Sobolów VICTORIA          Gaj
SZAFLARY     Szaflary WANDA                           Kraków ZIELONKA         Wrząsowice

 

FINAŁY :        8 luty 2015r. godzina 10.00

Organizator: PRĄDNICZANKA Kraków

 

JUNIORKI   STARSZE

 

ELIMINACJE :    11/01/2015

 godzina  10.00

ELIMINACJE:   ?

godzina

             Grupa I Organizator :       Prądniczanka   Kraków               Grupa II Organizator :      SZAFLARY  Szaflary  

Składy Grup

PRĄDNICZANKA           Kraków  SZAFLARY                 Szaflary
AS PROGRES                 Kraków WANDA                        Kraków
BRONOWIANKA I        Kraków RESPEKT                    Myślenice                         
NAPRZÓD                      Sobolów RYSY                            Bukowina Tatrzańska
VICTORIA                      Gaj STARÓWKA                Nowy Sącz
ZIELONKA                     Wrząsowice TARNOVIA                 Tarnów

 

FINAŁY :        7 marzec 2015r. godzina 10.00

Organizator:     STARÓWKA  Nowy Sącz ( w Łącku)

JUNIORKI MŁODSZE

 

ELIMINACJE :    01/03/2015

 godzina  10.00

ELIMINACJE:   03/01/2015

godzina 10.00

ELIMINACJE: 07/02/2015

godzina   10.00

 

             Grupa I Organizator : Prądniczanka                                        Kraków               Grupa II Organizator : Tarnovia Tarnów                Grupa III Organizator : Promyk Bolęcin 
                                                                               Składy Grup
PRĄDNICZANKA         Kraków TARNOVIA             Tarnów   PROMYK                Bolęcin  
AS PROGRES               Kraków GLINIK                   Gorlice BRONOWIANKA Kraków
BRONOWIANKA        Kraków JELNA                    Staszkówka NAPRZÓD II         Sobolów
PIAST                            Wołowice NAPRZÓD I             Sobolów PIAST                     Skawina
SZAFLARY                   Szaflary STARÓWKA          Nowy Sącz TRIUMF                Alwernia
VICTORIA                    Gaj ZIELONKA            Wrząsowice    

 

FINAŁY :       03/2015r. godzina

Organizator: PIAST Skawina

 

 

MŁODZICZKI

 

ELIMINACJE :    24/01/2015

 godzina  10.00

ELIMINACJE: 14/02/2015

godzina   10.00

ELIMINACJE: ?

godzina 

             Grupa I Organizator :  Wanda Kraków                Grupa III Organizator : Promyk Bolęcin                 Grupa III Organizator : Jelna Staszkówka  lub Starówka
                                                                          Składy Grup
AS PROGRES              Kraków PROMYK                Bolęcin   JELNA             Staszkówka  
VICTORIA                  Gaj PIAST                     Skawina NAPRZÓD      Sobolów
BUDZÓW                     Budzów REGULICE            Regulice STARÓWKA  Nowy Sącz
PRĄDNICZANKA      Kraków RESPEKT  II         Myślenice SZAFLARY     Szaflary
RESPEKT I                   Myślenice TRIUMF                 Alwernia ZIELONKA     Wrząsowice 
BRONOWIANKA       Kraków 

FINAŁY :        15 marzec  2015r. godzina 10.00

Organizator: PRĄDNICZANKA Kraków

 

 

ORLICZKI

 

ELIMINACJE :    01/02/2015

 godzina  10.00

ELIMINACJE:   31/01/2015

godzina 10.00

 

             Grupa I Organizator :  Wanda Kraków               Grupa II Organizator :    UKS Regulice
                                                               Składy Grup
ANDRUSY I Lipnik UKS REGULICE          Regulice  
ANDRUSY II Lipnik BRONOWIANKA       Kraków
AS PROGRES Kraków PIAST                           Skawina
JELNA Staszkówka PROMYK                     Bolęcin
NAPRZÓD Sobolów ZIELONKA                 Wrząsowice
PRĄDNICZANKA Kraków   

 

FINAŁY :       /03/2015r. godzina

Organizator: PIAST Skawina

W finałach zagra z każdej grupy wiekowej  6 najlepszych zespołów:

– seniorki                – awans do finałów po 2 drużyny z każdej grupy.

– juniorki starsze    – awans do finałów po 3 drużyny z każdej grupy.

– juniorki młodsze  – awans do finałów po 2 drużyny z każdej grupy.

– młodziczki           – awans do finałów po 2 drużyny z każdej grupy.

– orliczki                 – awans do finałów po 3 drużyny z każdej grupy

Czas gry:

– seniorki, juniorki starsze, juniorki młodsze             2×12 minut

– młodziczki, orliczki                                     2×10 minut

Dodaj komentarz